Poznaj całkowite koszty uruchomienia systemu Eureca

Platforma Eureca dostępna jest w wersji desktop i serwer.

W poniższej tabeli przedstawiamy całkowite koszty systemu Eureca wraz bazą danych MS SQL w wersji jednostanowiskowej desktop.

Koszty te nie zawierają szkoleń. Jednak dzięki zachowaniu w systemie Eureca logiki pracy takiej jak w Excelu i możliwości wykorzystywania przez Użytkowników Eureki również interfejsu Excela, to czas potrzebny na naukę systemu wynosi od 1 do 3 dni. Dodatkowo oferujemy szkolenia w formie warsztatów otwartych i zamkniętych oraz on-line co znacznie zmniejsza koszty.

Cennik Eureca w opcji desktop:

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o warunkach zakupu system Eureca desktop to prosimy o wypełnienie formularza lub o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00-16.00. Tel.: 71 326 21 61 lub 71 325 56 32

Eureca desktop jest dedykowana dla Controllerów, którzy chcą pracować z systemem w swoim obszarze zadań.

Do pracy grupowej, w której pozostali menedżerowie mogą sami, on-line korzystać z zasobów i funkcji systemu Eureca potrzebna jest wersja serwerowa.

Aby uzyskać informacje o kosztach wdrożenia Eureca serwer należy ustalić zakres zastosowania systemu. W tym celu  prosimy o wypełnienie formularza poniżej lub wysłania zapytania e-mail: kontakt@c-systems.pl

Skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego w godzinach 8.00-16.00:
71 326 21 61 lub 71 325 56 32